Egyetemi vendég kártya igénylésének változása

Az Egyetem nyugdíjba vonult közalkalmazottja, óraadó oktatója, valamint megbízási szerződéssel projektmunkát végző személy számára névre szóló, fényképpel ellátott SZE Vendégkártya kérhető. Rendkívüli esetben, az Egyetem kiemelt fontosságú vendégei számára névre szóló, de fénykép nélküli elektronikus kártya is igényelhető.

A Vendég kártya 1500 Ft elkészítési díja az igénylő tanszéket, szervezeti egységet terheli.

Kártyaigénylés menete:

• A kártya igénylése előtt szükséges az egyetemi Felhasználói regisztrációt kitölteni, ennek hiányában a vendég kártyát nem tudjuk kiállítani. Az űrlap az alábbi oldalon érhető el alkalmazotti bejelentkezés utánhttp://informatika.sze.hu/eik-regisztracio
  • Az ügyintézés a megbízó szervezeti egység titkárságán történik. A vendég kolléga számára a SZE Vendégkártyát a szervezeti egység vezetője igényli a Vendégkártya igénylő űrlap kitöltésével (BEJELENTKEZÉS UTÁN ELÉRHETŐ). Az űrlap kitöltése után a letöltött és kinyomtatott igénylő lapot az Egyetemi Szolgáltató Központ részére (Pajor Eszter kolléganőnek) kérjük eljuttatni akár személyesen, akár belső postával.
  • Az igénylés elbírálása után a kártya 1 héten belül legyártásra kerül.
  • Amennyiben fényképes vendég kártya került igénylésre, abban az esetben akkor készül el a kártya, ha az űrlap kitöltése során a megfelelő igazolványkép típusú fénykép feltöltésre kerül.
  • A kártya legyártása után e-mail üzenetet küldünk, valamint a kártya a szervezeti egység titkárságára kerül kiküldésre.
  • A vendég kártyát a megbízási jogviszony megszűnésekor a szervezeti egység titkárságán le kell adni.
Kártyapótlás menete:

Amennyiben már rendelkezik / rendelkezett vendégkártyával, de az eltűnt, meghibásodott vagy névváltozás történt, úgy az alábbi módón pótolhatja:

• Eltűnt, meghibásodott: Amennyiben kártyája eltűnt vagy meghibásodott, úgy 3500 forintért tudjuk Önnek pótolni. Ezen díjat a Hallgatói Információs és Szolgáltató Központban (AKIK tér / ÚT-106) személyesen, a kártya készítésével egyidőben tudja kifizetni.
  • Névváltozás: Amennyiben névváltozás miatt igényel kártyát, úgy díjmentesen pótoljuk Önnek személyesen a Hallgatói Információs és Szolgáltató Központban. (AKIK tér / ÚT-106)

Probléma vagy kérdés esetén a kartya@sze.hu e-mail címen vegye fel velünk a kapcsolatot!

FIRST UNIVERSITY CARD

First university card

Hallgatói kártyát a user.sze.hu oldalon, bejelentkezés után van lehetőség igényelni.

Igénylési segédlet: SEGÉDLET

Requesting a student card at https://user.sze.hu/main/regisztracio after login.

Application guide

Fénykép / Photo