Kollégiumi vendégkártya igénylés szünetelése

Tisztelt Érdeklődők!

Az 1/2020. SZÁMÚ IRÁNYÍTÓ TESTÜLETI KÖRLEVÉL A JÁRVÁNYÜGYI HELYZET KEZELÉSÉRŐL körlevélre hivatkozva tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2020/21-es tanévben a kollégiumokban történő vendégfogadás határozatlan ideig szünetel.

Ennek tudatában a tanév során sem bennalvós, sem kollégiumi vendégkártya nem igényelhető.

A körlevél az alábbi oldalon érhető el: https://munkatars.sze.hu/1-2020-szamu-iranyito-testuleti-korlevel-a-jarvanyugyi-helyzet-kezeleserol

Hallgatói kártya igénylése a 2020/21-es tanév őszi félévben

Kedves Hallgatónk!

Az 1/2020. SZÁMÚ IRÁNYÍTÓ TESTÜLETI KÖRLEVÉL A JÁRVÁNYÜGYI HELYZET KEZELÉSÉRŐL körlevélre hivatkozva kötelező a hallgatói kártya megléte minden hallgatónak.

Egyetemi Parkolórendszer átalakításának folyamata

Az új tanévtől kezdetét veszi az Egyetemi Parkolórendszer átalakítása, mely nagyban megváltoztatja majd az egyetemi polgárok parkolási lehetőségeit.

A parkolási rendszer teljesen átalakításra kerül az Egyetem területén. Kialakításra kerülnek zárt, illetve nyitott parkoló területek. Az elzárt területeket sorompók védik majd, míg a nyitott parkolóhelyek fizetőssé válnak, hasonlóan mint a város más fizetős parkolózónáiban.

Requesting a student card

First of all, let us congratulate you on your successful admission!

During your university years, using your student card  is essential.

Kártyaigényléshez szükséges fénykép mintája

Kedves Hallgatóink,

Az alábbi képen látható, milyen típusú fényképet szükséges feltölteni a kártya igényléshez.

Kérünk Titeket, hogy a mintaképnek megfelelő, igazolványkép típusú fényképet töltsetek fel, mert ezek hiányában a kártyaigénylést mindaddig elutasítjuk, míg nem megfelelő a fénykép.

Kártya postázása

A hallgatói kártya átvételére a távoktatás ideje alatt kizárólag postai úton van lehetőség!

POSTÁZÁSI ŰRLAP

ÁTVÉTELI BIZONYLAT FELTÖLTÉSE

Első hallgatói kártya

First student card

Hallgatói kártyát a user.sze.hu oldalon, bejelentkezés után van lehetőség igényelni.

Igénylési segédlet: SEGÉDLET

Requesting a student card at https://user.sze.hu/main/regisztracio after login.

Application guide

ELVESZTÉS VAGY MEGHIBÁSODÁS

Amennyiben már rendelkezik / rendelkezett hallgatói kártyával, de az eltűnt, meghibásodott vagy névváltozás történt az alábbi űrlap kitöltésével igényelhet újat:

ÚJ KÁRTYA IGÉNYLÉSE

Igénylés előtt a kártya pótdíját a NEPTUN rendszeren keresztül szükséges befizetni új tétel kiírásával, melynek összege 3 200 Ft.

Az igénylés akkor lesz teljes, ha a befizetésről szóló igazolás feltöltésre kerül az űrlapon keresztül.

Befizetési igazolás letöltése: SEGÉDLET

Fénykép minta / Photo sample