Első lépések

Az alábbiakban összegzésre kerülenk azok a lépések, melyek lehetővé teszik az egyetemi rendszerekbe való regisztrációt, belépést, könnyebb jártasságot.

Kártyaigényléshez szükséges fénykép mintája / Sample photo required for card application

Kedves Hallgatóink,

Az alábbi képen látható, milyen típusú fényképet szükséges feltölteni a kártya igényléshez.

Dear Students,

The picture below shows the type of photo you need to upload to apply for the card.

Kérjük, hogy a mintaképnek megfelelő, igazolványkép típusú fényképet töltsenek fel, mert ezek hiányában a kártyaigénylést mindaddig elutasítjuk, míg nem megfelelő a fénykép.

Kérdés esetén keress minket a kartya@sze.hu címen.

Please upload a passport-type photo that matches the sample photo, because in the absence of these, the card application will be rejected as long as the photo is not suitable.

If you have any questions, contact us at kartya@sze.hu.

Kollégiumi vendégkártya igénylés

Tisztelt Érdeklődők!

Kollégiumi vendégkártya igénylés az alábbi űrlapon érhető el:

A kártya díja: 2000 Ft

Egyetemi Parkolórendszer átalakításának folyamata

Az új tanévtől kezdetét veszi az Egyetemi Parkolórendszer átalakítása, mely nagyban megváltoztatja majd az egyetemi polgárok parkolási lehetőségeit.

A parkolási rendszer teljesen átalakításra kerül az Egyetem területén. Kialakításra kerülnek zárt, illetve nyitott parkoló területek. Az elzárt területeket sorompók védik majd, míg a nyitott parkolóhelyek fizetőssé válnak, hasonlóan mint a város más fizetős parkolózónáiban.

FIRST UNIVERSITY CARD

First university card

Hallgatói kártyát a user.sze.hu oldalon, bejelentkezés után van lehetőség igényelni.

Igénylési segédlet: SEGÉDLET

Requesting a student card at https://user.sze.hu/main/regisztracio after login.

Application guide

Fénykép / Photo